**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

My own clone

28. června 2017 v 11:33 | PSyCHem0 |  Creepypasty
Často se bavím pokoušením lidské psychiky. Píšu různým lidem a různě se představuji. Sériový vrah, creepypaster, sebevrah, jejich vnitřní hlas nebo jejjích dvojník. Hmm... Jejich dvojník. Ano to jsem zkusil naposled, bohužel mě tato zkušenost bude provázet do konce života.
Začalo to několik dní zpět. Psala mi jedna dívka a já se jí představil jako někdo, kdo je jejím dvojníkem. Dvojníkem po psychické stránce. Její jméno bylo Michaela. Michaela se mne udiveně vyptávala, jak se cítím a když jsem řekl, že jsem překvapený, řekla, že ona je překvapená také. Za pár dní mi znovu napsala, že prochází těžkou depresí z úmrtí její babičky. To mě udivilo a zároveň vyděsilo. Zeptal jsem se jak umřela její babička. Odpověděla, že jí bylo 76 let a zemřela ve spánku, včera. Měl jsem pocit, že mi vybuchne hlava. V ten samý den, se stejnou příčinou a ve stejném věku... Odešla má babička také... Usoudil jsem, že se jedná o náhodu a šel spát, protože jsem byl vyčerpaný.
V noci mě probudila ostrá bolest na paži. Křičel jsem, svíjel se v bolestech, a nakonec jsem zpozoroval několik říznutí, protínajících moji vlastní kůži. Vletěl jsem do koupelny a smyl krev z jizev. Nikdy jsem ovšem neměl problém se sebepoškozováním, a tohle mě vyděsilo. Zalepil jsem rány a šel spát.
Ráno jsem napsal Mich. Ptal jsem se jí, zda si v noci snažila pořezat levou paži. V tu chvíli mi zavolala.
"T-Thomasi...? Jak jsi zjistil, co se u mě dnes v noci stalo? Sleduješ mě snad?!"
"Mich ne, nesleduju tě, ale dnes v noci... Cítil jsem bolest na mé levé paži, a když jsem se na to místo podíval, měl jsem tam říznutí. Tekla z nich krev."
"Tome, něco nás muselo spojit. K-když jsem to udělala jizvy se mi na ruce neobjevily, ani jsem necítila bolest...!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama