**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

Listopad 2017

Heartbeat

30. listopadu 2017 v 20:02 | PSyCHem0 |  Depresivní básničky
Bije, bije.
Srdce mé puká,
kdo rány v něm zašije.
Srdce bolí, jsou to muka.

Kulka srdcem rychle prolétá,
ale mé? Těžce se láme...
Kulka jej lehce rozmetá,
ale má bolest není to samé.

Těžká jako led,
bolest mne svírá,
Až mi ze srdce vytryskne ten rudý med,
až ze srdce odejde duše milá.

Neboť ale srdce tloukne,
vím, že sama nejsem.
Srdce bije, pro mě, pro ně.
A láska? Ze srdce nevyprchá ven

------------------------------------------

Věnováno Terezce, za to, jakou má laskavou a nádhernou duši. Děkuji, že jsi Teri! :')

Tma

27. listopadu 2017 v 9:26 | PSyCHem0 |  Creepypasty
Žiju ve tmě. Nemyslím ve tmě v noci, v koutě místnosti nebo ve sklepě. Myslím tím tmavou stranu mého já. Dlouho přemýšlím nad věcmi, které dnešním lidem zatemňují mysl, a proto je lidstvo neřeší. Ale existují lidé, které tyto věci trápí. Pak se tito lidé dají označit buď pojmem depresivní, psychicky narušení nebo psychologové. Zaráží vás poslední příklad? Ano, vskutku jsou jimi i psychologové. Ale proč? Proč se zde oni vyskytují. Pomáhají psychicky narušeným. A dělají z nás psychology též, neboť pokud je narušení potlačeno, je potlačena i tma a tmavá strana naší "persony." Psycholog v nás se probouzí v ten moment, kdy jsme schopni mluvit s odvrácenou stranou naší osobnosti. Narušení ani tmavá strana ovšem nejdou vymýtit úplně. Proč..? To se sami musíme zeptat tmavé strany naší persony...

Anxiety

5. listopadu 2017 v 16:11 | PSyCHem0 |  Creepypasty
Nepříjemný stav, skoro blouznění. Stav ve kterém se člověk nachází na opačné straně sama sebe. Cítí přítomnost toho překypujícího strachu, smutku, osamění... Ale ze všeho nejvíce uzavřenosti a psychického zlomení. Zlomený člověk nekomunikuje příliš. Většinou jen krátce odpovídá, ztěžka dýchá, třese se a dělá pomalé pohyby. Jeho opačná strana, temný kus jeho, je nyní pln síly, kterou získal živením se smutkem, depresemi i samotou. Nyní silná temná osobnost ovládá člověku mysl a přetvařuje ji, většinou do černých až suicidiálních myšlenek. Někteří postižení dokonce slyší hlasy nebo vnímají stinné postavy. Takovíto lidé tyto postavy již nedokáží odlišit od reality. Setkat se lze i s lidmi, kteří s nimi mluví, nebo je poslouchají. Na slovo, na to co přikážou. Jsou již natolik psychicky oslabeni, že nevnímají realitu a přechází do světa temného charakteru. Někteří již tuto bolest neunesou, a svou poslední sílu použijí proti sobě.
Ti, co ovšem zůstávají jsou tiší, nekomunikativní, uzavření, sklíčení a bezmocní. Bezmoc je naplňuje jako největší cit, proto se dále snaží pouze přežít. Když je ovšem vyčerpána jejich energie do posledního doušku, umírají psychicky, a později když už neunášejí zhroucení mysli, umírají i fyzicky - svýma rukama.
Úzkost končí a bolest ustupuje... Všechna bolest mizí hned - po smrti...

SCP-085 - Hand-drawn "Cassy"

1. listopadu 2017 v 13:52 | Ps |  SCP překlad
Zvláštné uskladňovacie procedúry:
[Vydané ██.██.████]. SCP-085 musí byť izolovaný na jednoduchom kriedovom bielom výčnelku v bezpečnom skladovacom zariadení. Kontrolovaný kontakt s SCP-085 je povolený osobám s uvoľnením úrovne 2. Každý personál, ktorý prichádza do styku so SCP-085, musí počas vstupu do izolačnej oblasti alebo z nej odísť. Z izolačného priestoru SCP-085 sa nesmie dostať žiadny papier ani plátno: papierový odpad sa musí zlikvidovať po starostlivom vyšetrení spaľovaním. Papierové a kresliace prístroje smiete podávať iba autorizovaný personál. V prípade požiaru je požiar potlačený atmosférickými zmenami a hasiacim systémom CO2. Personál je inštruovaný, aby sa zabránilo uduseniu, keď greediest známky dymu alebo ohňa, zabezpečiť dýchaciu masku a kyslíkovú nádrž od steny, pretože tento proces nemožno zastaviť, kým nebudú odstránené všetky požiare.


Autorem první části ve slovenštině je fanoušek Fero Paulus. Děkuji za pomoc
Druhá část, již v češtině, je ode mně.


Popis: SCP-085 je výsledkem experimentu prováděného mezi SCP-067 a SCP-914. Použitím SCP-067 nakreslil testovací předmět 1101F jednu ženskou postavu o výšce přibližně 15 cm a šířce 3,8 cm v letních šatech s dlouhými vlasy vytáhl zpět do koňského ohonu se jménem "Cassandra "napsané pod ním. Dr. [EXPUNGED] navrhl použití SCP-914 na různých nastaveních na obrázcích vytvořených nástrojem SCP-067: Použitím nastavení [Fine] byla skica "Cassandra" přeměněna na její současnou podobu: vnímavou černobílou animovanou mladou ženu v čistých tahu. Další pokusy o duplikování tohoto výsledku byly neúspěšné. SCP-085 se raději nazývá "Cassy". Je zcela vnímavá a ██-██-████ si uvědomuje její 2D formu a její omezení v trojrozměrném světě. Přestože je její hlas neslyšitelný, naučila se komunikovat s pracovníky Nadace SCP prostřednictvím znakové řeči a psaní. SCP-085 může být sdělena psaním textu na papíře, na kterém existuje. Personál hlásí, že je přátelská a motivovaná, i když osamělá. SCP-085 může interagovat s jakýmkoli nakresleným objektem na stejné stránce, jako kdyby byl skutečný. Například, ona je schopná nosit tažené oblečení, řídit náčrt auta a pít malované nápoje. S výjimkou zvířat a lidí se jakýkoli nakreslený objekt oživuje při kontaktu s SCP-085, ale okamžitě zastaví a udržuje pozici jednou mimo kontakt. Umělecká díla původně znázorněná jako v pohybu, jako jsou oceánské vlny a kymácející se stromy, přitahují do rovnovážného stavu a zůstávají v klidu, dokud neupraví SCP-085.