**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

Leden 2018

Čeho se bojíš?

22. ledna 2018 v 23:04 | PsyCHemO |  Creepypasty
Visíš tu ve vzduchu už dobré 4 hodiny. Celou dobu jsi mě prosil, abych tě pustil, nebo tě alespoň nechal odejít živého. Ale notááák, to by nebylo to pravé potěšení. Kdybych tě pustil, opět bych trpěl na tvé chování. Tak jak jsem trpěl celých 7 let.
Cože, ty že se bojíš? Ale čehopak chlapče? Nebál ses mi vysmívat do tváře, když jsi mi přebral přítelkyni. Nebál ses mi říct, jak moc jsem té děvce ublížil. Nebál ses mi ani říct, že bys na mém místě ihned spáchal sebevraždu. A dokonce ses ani nebál po mě tasit nůž, když jsem po tobě vztekle vystartoval s holými pěstmi.
Bojíš se, že tě budu zaživa svlékat z kůže? Bojíš se, že tě budu mlátit to bezvadnou zbrusu novou baseballovou pálkou? Bojíš se, že ti vrazím hořící poleno do tvého chřtánu? Bojíš se, že tě už tvá holka neuvidí? Tak bojíš se toho?
Ne...? Dobrá tedy. Když ti prozradím, že tímto způsobem bude trpět i ona za nevěru?
Ne...? Pořád se nebojíš? Tak mi řekni - bojíš se smrti? NE?!
TAK ČEHO SE SAKRA BOJÍŠ ?!?!

Corrosion

12. ledna 2018 v 15:46 | PsyCHemO |  SCP creepypasty
"Už tu tak posedávám hodiny. Skrývám se, aby mě nenašel... Kdo? Říkají mu "Dimensional Man", jeho reálné označení je pro mě neznámé.
Prošel jsem snad dvaceti místnostmi, ale nedokážu se dohledat východu. Místy zaslechnu řev, jindy nepopsatelně divné zvuky. Od mého útěku uběhlo několik dní, a jak to tu mám proběhané, začíná mě děsit, že nemohu najít východ z tohoto zpropadeného komplexu...
Před chvílí jsem zaslechl jemné praskání, jako když praská větev stromu, když ji někdo láme. Nevím odkud to přichází, ale je to slyšet už asi 5 minut. Připadá mi že je to praskání blíž a blíž.
________________________

K praskání se přidalo i hučení a dunění, dokonce i místy slyším smích... Smích tak děsivý a hluboký, až mě mrazí v morku kostí.
Vtom ucítím horký dotek čehosi za mnou.. JE TO ON! Starý muž. Nemám tolik času pro popis, doufám, že postačí to, co teď o něm v rychlosti řeknu. Je vysoký, svítí mu oči sírovou žlutou, a svým způsobem vypadá, jako by hnil. Doslova jako by hnil!
Bohužel nemám kam utéct... Musím věřit tomu, že jeho mokrý a palčivý dotek přežiju... Musím tomu věři........."
________________________
________________________

Nahrávka byla nalezena na vysílačce na kanále 4. Vysílačka pomalu korodovala, takže vytáhnout z ní záznam bylo velmi obtížné. Byla nalezena poblíž SCP-914, se stopami po korozi, která je známá jako "dimenzionální koroze", způsobená dotykem SCP-106.
Nine Tailed Fox - SCP Mobile Task Force - SCP Foundation