**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

Corrosion

12. ledna 2018 v 15:46 | PsyCHemO |  SCP creepypasty
"Už tu tak posedávám hodiny. Skrývám se, aby mě nenašel... Kdo? Říkají mu "Dimensional Man", jeho reálné označení je pro mě neznámé.
Prošel jsem snad dvaceti místnostmi, ale nedokážu se dohledat východu. Místy zaslechnu řev, jindy nepopsatelně divné zvuky. Od mého útěku uběhlo několik dní, a jak to tu mám proběhané, začíná mě děsit, že nemohu najít východ z tohoto zpropadeného komplexu...
Před chvílí jsem zaslechl jemné praskání, jako když praská větev stromu, když ji někdo láme. Nevím odkud to přichází, ale je to slyšet už asi 5 minut. Připadá mi že je to praskání blíž a blíž.
________________________

K praskání se přidalo i hučení a dunění, dokonce i místy slyším smích... Smích tak děsivý a hluboký, až mě mrazí v morku kostí.
Vtom ucítím horký dotek čehosi za mnou.. JE TO ON! Starý muž. Nemám tolik času pro popis, doufám, že postačí to, co teď o něm v rychlosti řeknu. Je vysoký, svítí mu oči sírovou žlutou, a svým způsobem vypadá, jako by hnil. Doslova jako by hnil!
Bohužel nemám kam utéct... Musím věřit tomu, že jeho mokrý a palčivý dotek přežiju... Musím tomu věři........."
________________________
________________________

Nahrávka byla nalezena na vysílačce na kanále 4. Vysílačka pomalu korodovala, takže vytáhnout z ní záznam bylo velmi obtížné. Byla nalezena poblíž SCP-914, se stopami po korozi, která je známá jako "dimenzionální koroze", způsobená dotykem SCP-106.
Nine Tailed Fox - SCP Mobile Task Force - SCP Foundation
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama