**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

Maturitní práce

9. září 2018 v 21:22 | PsyCHem0 |  Creepypasty
Ahoj, moje jméno... Není sice úplně důležité, ale můžete mi říkat Lolly.
Prožívala jsem šikana, celkem to bylo 12 let. Teď nastoupil čtvrťák a spolužáci se vykašlali na věčné otravování, a soustředí se na maturitu. Já též. Před pár dny jsme dostali návrhy na maturitní práci a maturitní video. Já jsem si vybrala práci na téma "Působení násilí na lidskou mysl". To samotné by nebylo ovšem tak zajímavé kdybych někoho nepoprosila o pomoc. Bohužel jsem nemohla nikoho najít, a tak jsem v zoufalosti přistoupila k nejhoršímu scénáři - poprosit spolužáky o pomoc. K mému překvapení ale prosbu s klidem přijali a dokonce mě chválili za perfektní výběr práce.
Sešla jsem se s nimi v sobotu a začali jsme točit. Představila jsem projekt a účinkující, a začali jsme akcí. Nikdo nevěděl ale pravou záminku. K tomu se ale dostanu později.
Uvázala jsem jednoho z chlapců do provazů na železných tyčích. Otočila jsem se ke kameře, zazubila se na ni a spustila jsem: "Vítám vás, milé dámy a pánové. Dám vám teď na výběr - odejděte a nesledujte video anebo sledujte skutečnou realitu odvrácené strany světa." odmlčela jsem se. "Dobrá tedy, pokud jste nevyslepičili, sledujte, co se děje v mysli té temnější části v nás."
Začala jsem chlapce švihat bičem, a řezat mu do těla matčiným sekáčkem. V pozadí se začaly ozývat výkřiky dvou spolužaček, které tuto práci natáčely. Toto byl můj plán.
Chlapci jsem nakonec odřezala varlata a donutila jej sníst je. Bylo až překvapivé, jak se nakonec přestal bránit a pouze bolestivě vzlykal. Když už byl po smrti a na cáry, otočila jsem se do záběru a mrkla šibalsky do něj: "Svět je nebezpečný a mnohdy i násilný. Proto vám poradím - pokud nechcete prožít tuto skutečnost, nezahrávejte si s těmi, o kterých víte tak málo." Poté jsem se rozloučila a ukončila natáčení. Pro dívky už nebylo žádné využití a tak jsem je raději nechala shořet i s chlapcovým tělem.
A maturitní práce? Včera mi dali výsledky. Má práce si vysloužila 23 bodů z celkových 25, čili jsem dostala za jedna.
Dnes se ale ve škole oznamovala velmi smutná zpráva - zmizel jeden spolužák i s jeho dvěma kamarádkami. Jediné co se našlo, byla ohořelá garáž, u které se předpokládalo že v ní vybouchly propan-butanové lahve.
Ty těla se totiž ani nedají najít, koupaly se tak trochu v kyselině...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama