**Můj nick je PsyCHem0, a vítám tě uvnitř mého nečistého myšlení**

Subconsciousness

24. listopadu 2018 v 16:58 | PsyCHem0
Jsi naše šikovná dívenka. V životě dokážeš velké věci a každý tě za to bude obdivovat. Milujeme tě Annie... Ať budeš dělat cokoliv.


"Annie? Annie, musíme vstávat!" probudil dívku ze spánku známý dívčí hlas. Byla to její spolupacientka, Kira. Přivezli ji sem před několika dny, celou zničenou a psychicky potopenou. "Uh? Mami kde jsi...?!" promluví náhle Annie. Její paranoia jí často dostávala do těchto stavů. Ale bylo to jinak než to vnímali ostatní..

Annie se dostala do Svenova psychiatrického zařízení pro duševně choré, a to již ve svých 8 letech. Ztratila totiž rodiče, kteří byli brutálně zabiti. Annie u toho ovšem byla a viděla svýma očima to, co se jim stalo. Nyní, sedíc na oddělení 22AR, cítí přítomnost té kreatury, co zabila její rodiče. Je všude kolem ní. Kam se podívá, tam stojí a usmívá se na ni. Její oči se zalesknou slzami, při vzpomínce na její hodnou maminku si dokonce začne škrábat tváře...
A toto je její rutina. Neboť toto monstrum co jí pozorovalo, je spolu s ní. Nachází se uvnitř jejího těla. Možná uvnitř hlavy? Možná ovládá její tělo na každém kroku... Ona ví že to tak není. Ona ví, že svou rodinu zabila, byť to nikdy nechtěla. Existuje ještě jedna persona, která ví o této skutečnosti. Její temná stránka. Její paraoia, blud, stín, monstrum které ji neustále následuje. Je to odraz její osobnosti. Negativum pravé Annie.

Seznamte se - jmenuji se Podvědomí. Pravou Annie už nepotkáte, je pod mou nadvládou. Rádo ničím zdraví, zvlášť to psychické. A jsem i uvnitř vás, tak si na mě dávejte pozor. Nechcete přece jednoho dne zabít vaše nejmilovanější, že ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama